Zestaw: siłownik hydrauliczny, pompa hydrauliczna dwustopniowa, przewód wysokociśnieniowy, szybkozłącze 1/4 ’’ między siłownikiem a przewodem, manometr (w stanie złożonym:150 mm, skok tłoków: 150 mm, udźwig: 10T) 62779534
DANE TECHNICZNE:
Pojemność zbiornika dm3 |
Wymiary gabarytowe “A” x “B” x “H” – mm | Ciężar kg |
~1,1 | 220x330x195 | ~6,5 |
ZESTAW:
1. W stanie złożonym – 150 mm
2. Skok dwóch tłoków – 150 mm
2. Pompa hydrauliczna dwustopniowa (może być nożna lub ręczna)
4. Przewód wysokociśnieniowy
5. Szybkozłącze 1/4 ’’ – między siłownikiem a przewodem
6. Manometr
Zespoły napędowe służą do pracy w zestawie z siłownikami hydraulicznymi jednostronnego działania w zakresie ciśnień do 80 Mpa. W Spółdzielni wykonywanych jest kilka rodzajów zespołów napędowych różniących się pojemnością zbiornika oraz sposobem napędu, tj. z napędem ręcznym lub nożnym oraz z jedną pompką ( 11 ) lub z dwoma pompkami (w zależności od zamówienia).
Pompka z lewej strony zbiornika o średnicy tłoczka 21 mm służy do wstępnego pompowania w zakresie ciśnień do ~1 Mpa. Wyjście pod przewód zakończone jest otworem z gwintem M16 x 1,5. Wszystkie zespoły napędowe wyposażone są w zawory przeciążeniowe ustawiane na odpowiednie ciśnienia w tolerancji +10%. Przy standardowych siłownikach i przewodach ze "Stomilu" Bydgoszcz zawór ustawiany jest na ciśnienie 46 Mpa.
Firma powstała w 1950 r. i od wielu lat produkuje urządzenia hydrauliki siłowej takie jak: dźwigniki hydrauliczne o udźwigu od 1,6 do 50 ton, siłowniki hydrauliczne, praski hydrauliczne z napędem ręcznym, ściągacze hydrauliczne i inne wyroby oparte o elementy dźwigników, takie jak: pompki z napędem ręcznym oraz nożnym do siłowników i dźwigniki działające w pozycji odwróconej do prasek.
Uznanie klientów i duże zainteresowanie sprawiły, że stale poszerzamy naszą ofertę uzupełniając ją o nowe propozycje. Produkowane przez naszą firmę dźwigniki posiadają Certyfikat na znak bezpieczeństwa wydany przez Państwowy Instytut Motoryzacji PIMOT w Warszawie. Potwierdza on wysoką jakość naszych wyrobów. W budowie dźwigników hydraulicznych zastosowano szereg rozwiązań konstrukcyjnych, które są przedmiotem wzorów użytkowych zastrzeżonych w Urzędzie Patentowym.